Tel.: + 420 731 158 222    E-mail:labuda@rpl.cz

O společnosti

RPL electronic s.r.o. se zabývá provozováním a výrobou velkoplošných LED světelných obrazovek a sportovních časomír.

Zajišťujeme rekonstrukce a servis pro starší LED diodové a žárovkové světelné obrazovky a časomíry, které byly vyrobeny firmami EKZ, SIS Spectrum nebo DIOLAM.

Dále se zabýváme záručním a pozáručním servisem elektrických a plynových kotlů.

Majitel firmy se zabývá výrobou a instalacemi velkoplošných světelných obrazovek již od roku 1993. Od té doby neustále rozvíjíme naše schopnosti a zdokonalujeme naši technologii. Máme bohaté zkušenosti s výrobou, montáží a servisem více než než 60 velkoplošných světelných obrazovek na území České republiky, Slovenska, Polska, Kostariky a Ecuadoru.

V roce 2004 jsme spustili vlastní reklamní médium v centru Českého Těšína a o rok později 4 barevnou světelnou LED obrazovku na atraktivním místě v centru Ostravy. V roce 2009 byla nainstalována a uvedena do provozu nová plnobarevná velkoplošná LED obrazovka nad nejfrekventovanější křižovatkou třídy T.G.Masaryka ve Frýdku – Místku. Využíváme tak získané zkušenosti v oblasti provozování LED světelných obrazovek a děláme vše pro úspěch Vašeho podnikání.

Spolupracujeme rovněž s dalšími provozovateli velkoplošných světelných LED obrazovek u nás a v zahraničí. Zajistíme tak pro Vás vysílání Vaší reklamy na velkoplošných LED obrazovkách na území České Republiky, Slovenska a Polska. Více konkrétních informací získáte na info@rpl.cz.

Na spolupráci se těší

majitel společnosti
Pavel Labuda
»LED obrazovka
- médiu nového tisíciletí, na kterém bude reklama Vaší firmy skutečně vidět !


»Videoreklama je vysoce účinná, pružná a umožňuje zobrazovat aktuální informace …


RPL electronic s.r.o.
Soběšovice 194,   739 22, okr. Frýdek - Místek
Tel.: + 420 731 158 222